Pasditat e këndshme të Majlindës, kush po e shoqëron?

23:33 / E martë, 23 Janar 2018

 

Edhe Majlinda Zeka nuk e ka ndërmend ta vuaj ndarjen nga Majk.

E as t’i vuaj flirtet e tij me femra të tjera në këtë rast me të dashurën e re që e ka bërë, shkruan lajmi.net.

Edhe ish-i i reperit të njohur, njëherësh nëna e djalit të tij po kalon momente të këndshme edhe pa Majkin.

Ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku po sjell fotografi të ndryshme. E sot një pasditë të këndshme nuk e ka kaluar e vetme.

Por kush është personi që po e shoqëron?

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400