Pasi fansi i tij i komentoi Majlindës, vjen reagimi i papritur i Majkut

23:54 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Si duket reperi i njohur i shumë hiteve nuk po mundet asesi të gjejë qetësi sa i përket jetës private.

Majk, këtë po e konfirmon me postimet e pareshtura në llogarinë e tij sociale, teksa po shfaqet rrufeshëm pas çdo lajmi që qarkullon për të, veçanërisht kur ka të bëjë me ish të dashurën e tij, Majlinda Zekën.

Ditën e djeshme, Majlinda ishte lajme për shtypin rozë, falë komenteve të jashtëzakonshme që po i adresohen nga fansat e reperit në fjalë, thuajse krejt pozitive, shkruan Kosovarja.

E kjo me gjasë e inatos reperin në fjalë, kur dihet tashmë raporti i tyre, saqë para pak minutash publikoi një imazh të cilit i’a bashkëngjiti përshkrimin: “Let the river run”

Vëmendje merr edhe poza të cilën ka zgjedhur, aspak si herë të tjera, e rëndësishme t’i vë në pah veshjet firmato edhe kësaj radhe.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400