Pasi u bë bjonde, Encën e gjen ‘belaja’ (Foto)

11:39 / E enjte, 19 Prill 2018

Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë transformimin më të guximshëm.

Ajo është kthyer në bionde dhe kjo i ka kërkuar shumë kohë dhe mund këngëtares.

Nëse kishit menduar se ajo i merr vendimet menjëherë këtë herë ka treguar se flokët janë pika e saj e dobët, madje i ka cilësuar të shenjta.

Por ky ndryshim i ka sjellë shumë frymëzim këngëtares

“Kam shkruar dy hite të reja sot, këto flokët e reja po më sjellin shumë energji”. ka shkruar Enca në postimin e saj.

Kjo do të thotë se pas këngës ‘Dua’ do të presim ndonjë çudi tjetër nga Enca.Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400