I patë të gjitha, por jo edhe gruan e ‘Mahirit’, një bionde që ‘çmend’

19:00 / E martë, 17 Prill 2018

 

Mahiri, është personazhi më i ri që ka hyrë dhe është bërë pjesë e serilait, Më Fal. Ai luan një rol tejet të vështirë pasi që interpreton një djalë të verbër, përcjell ORAvip.

Ani pse në fillim ai ishte shoku i ngushtë i Kaderit, në disa episode më vonë ai dashurohet në të dhe fillojnë një lidhje dashurie.

Ndryshe nga jeta në film, aktori Onder Atakanli është i martuar me një vajzë bionde që e do shumë.

Shikoni si dukej Mahiri në rrobat e një dhëndri krah gruas së tij./ORAvip/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400