Patjetër duhet të njoftoheni me këtë bukuroshe amerikane

22:55 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

A ju janë bërë bajat seksbombat e rrjeteve sociale? Atëherë jeni në vendin e duhur.

Do t’ju prezantojmë një bukuroshe të vërtetë që, ndonëse e famshme për industrinë e modës, s’është aq e popullarizuar ‘online’.

Njihuni me Martha Hunt, modele amerikane, 28-vjeçare.

Ajo ka marrë pjesë disa herë në spekaklin e përvitshëm të modës të Victoria’s Secret, ndërsa është bërë një prej “engjëve” të kompanisë së famshme të të brendshmeve në vitin 2015.

Hunt ka pozuar deri më tani për një mori revistash të njohura, përfshirë Vogue, Harper’s Bazaar, GQ, V dhe Maxim.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotografive më të fundit të saj, që do t’ju bindin se e meriton ta ndiqni në rrjetet sociale. /Express/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400