Për Shën Valentin, Bleona pozon e zhveshur,do ju tërbojë(FOTO)

20:44 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

Bleona Qereti gjithmonë di të befasojë!

Në ditën e të dashuruarve, ajo ka pozuar në të brendshme ku në pah ka vënë linjat e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi ku shihet e kthyer me shpinë dhe gjysmë e zhveshur.

Këtë foto, Bleona e ka pashkruar me: “Happy Valentinesday”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400