Për sonte nuk do të shihni femër më të bukur

22:53 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

 

Ish ylli i Towie, Abi Clarke, ka zgjedhur që të lë pa gjumë të gjithë ata që janë të pa dashuruar

Bukuroshja ka treguar format e jashtëzakonshme pak muaj pasi u bë edhe operacion plastik, duke treguar këmbët e gjoksin në plazhin e Tenerifes.

Ajo ka mahnitur fansat me këto forma.

Fiziku i saj, përmasat që i ka shfaqur në plazh, tregojnë se ajo është një super pjeshkë.

Por, për dallim prej shumë yjeve që kanë zgjedhur që Ditën e të Dashuruarve ta kalojnë me të dashurit e tyre, Abi nuk e ka bërë këtë.

Duket se ajo është e dashuruar në trupin e saj, në të cilin investojë 10 000 funta që të duket edhe më i bukur.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400