Përvëluese! Kjo është definitivisht shqiptarja më seksi e kësaj vere (Foto)

21:21 / E hëne, 20 Gusht 2018

Me një gjoks gjigant, të pasme bombastike, e fytyrë joshëse, ajo është një prej femrave më seksi shqiptare aktualisht.

Alesia Bami, modele e balerinë, po e shijon një verë fantastike, dhe s’po ndalet së qerasuri ndjekësit me fotografi përvëluese nga pushimet.

Kur t’i shihni fotot e saj joshëse të javëve të fundit, do të bindeni që është definitivisht shqiptarja më seksi e kësaj vere.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400