Plane për fejesë? Damiano Agalliu: Nuk i marr mendim nënës për nusen e ardhshme, do e marrë unë, jo nëna ime

21:22 / E diell, 17 Dhjetor 2017

Damiano Agalliu ka qenë I ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën. Ai është rrëfyer për dy projektet e tij muzikor dhe është ngacmuar paksa për jetën private.

Damiano është pyetur nga gazetarja nëse ka plane për fejesë dhe nëse do i kërkonte mendim nënës së tij për nusen e ardhshme.

Ai nuk ka ngurruar të përgjigjt duke treguar se nëna do të respektonte zgjedhjet e tij.

“Në këtë moment nuk mendoj për këtë pjesë”.- ka thënë përsa I përket fejesës dhe më tej ka sqaruar faktin nëse do I kërkonte nënës mendim apo jo.

“ Nuk kam për të kërkuar mendim nga nëna ime mbasi kjo tingëllon pak keq, por nëna ime di ç;djal ka rritur dhe e di që do zgjedh njeriun e duhur, nuk kam pse marr mendimin  e nënnës sime kur nusja do të jetojë me mua”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400