Po Arbana Osmani ku humbi…?

22:43 / E enjte, 19 Korrik 2018

Arbana Osmani është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar.

Programet e moderuar prej saj, ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur’ renditen ndër më të ndjekurit nga teleshikuesit.

Por duket se kohët e fundit ajo e ka humbur paksa interesin për të komunikuar me fansat përmes rrjeteve sociale. Menjëherë pas përfundimit të sezonit të dytë të   ‘Dua të të të bëj të lumtur’ moderatorja e shkëputi totalisht komunikimin në Instagram.

Në dallim nga mikesha e saj Xhemi Shehu që është dhe më tepër aktive seç pritej kohët e fundit., Arba Osmani është ‘bërë për mall’ me ndjekësit e saj.

Ku të ketë humbur vallë…?

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400