Portieri i Kosovës ka një mesazh të çuditshëm për nusen e tij!

14:15 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

 

Dikush kremton datëlindjen, dikush përvjetorin e martesë, por ka edhe që nuk i kushtojnë fortë rëndësi këtyre gjërave!

 

Dhe portieri i Ballkanit nga Theranda, Drilon Hodaj, ka befasuar me një fotografi që e ka postuar në profilin e tij dhe ka një mesazh të çuditshëm për nusen e tij, Medinën.

Ai ka katër muaj që është martuar por e ka kremtuar, duke shkruar: “Koha fluturon me ty… katër muaj martesë”. Ka postuar edhe një foto atraktive ku shihet nusja në derë të shtëpisë. Hodaj synim tjetër ka që me Ballkanin të arrijnë rezultate sa më të mira në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400