Pozon para pasqyrës, Zanfina Ismaili shfaq linjat bombastike

15:37 / E shtunë, 21 Korrik 2018

 

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk është aktive në projekte muzikore.

Megjithatë vazhdon të mbajë aktiv një numër të madh të fansave në rrjetet sociale me publikimin e imazheve të njëpasnjëshme, shkruan lajmi net.

E një foto që ndau me ndjekësit në Instagram, ajo thjesht ju lë pa mend me format trupore që posedon teksa pozon para pasqyrës.

Ajo numëron mbi 100 mijë ndjekës në Instagram ndërsa projekti i fundit i saj është “M”, dedikuar nënës së saj të ndjerë, Monës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400