Prekëse, Ibrahim Tatlises mbetet i vetmuar pasi u paraliazua, por nëna e tij e moshuar kujdeset për të

21:38 / E hëne, 23 Prill 2018

 

Ibrahim Tatlises nuk e pati edhe fundin e suksesshëm sikur fillimin.

Këngëtari që fama e tij depertoi shumë më gjere se në kufitjë turk, tani po përballet me nje shëndet te ligë pas sulmit që pati, përcjell ORAvip.

Pasuria e tij i ndihmoi që t’i shpetojë vdekjes por jo të shërohej plotësisht.

Ai tanimë është i paralizuar dhe për më tepër nuk e ka askënd nga femijët apo familjarët e tij që të kujdeset për të.

Mirëpo, pavarësisht moshës së shtyrë që ka nëna e tij, ajo ende i gjendet prane edhe kur biri i saj është në një gjendje të rëndë.

Një fotografi që ka publikuër vetë Ibo përçohet emocion e dhimbje për këtë situatq në të cilën ka përfunduar milioneri turk.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400