Premier: Visar Peja publikon këngën e re (VIDEO)

21:48 / E premte, 19 Maj 2017

Këngëtari Visar Peja sapo ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga e cila mban titullin “ Esmere moj Esmere” është një këngë ritmike dhe pritet të pëlqehet nga ana e fansave të tij, shkruan GazetaBlic.com

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400