Premierë: Korab Shaqiri publikon këngën ‘Jeto’

21:30 / E hëne, 16 Korrik 2018
Këngëtari Korab Shaqiri sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘Jeto’ titullohet kënga e cila është punuar nga vetë Korabi i cili poashtu është kujdesur edhe për tekstin, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip i cili në mënyrë shumë profesionale u punua nga Bug.

‘Dashuri e këputur’ ishte kënga e tij e fundit e cila rezultoi me sukses.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400