PREMIERË: Lyrical Son dhe Mc Kresha sjellin “Mafia shqip”

22:42 / E enjte, 12 Korrik 2018

Reperët e njohur kanë sjell projektin e ri.

Është fjala për Lyrical Son dhe Mc Kreshën që vijnë me këngën e re të titulluar “Mafia Shqip”, shkruan lajmi net.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë reperët ndërsa për klipin është përkujdesur Alban Selimaj.

Pritet që kënga të pëlqehet nga publiku edhe pse shumë nga fjalët e përdorura janë pa cenzurë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400