Premierë: Publikohet ‘GTA’ nga Stresi

22:53 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Stresi sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘GTA’ mban titullin kënga e tij e re të cilën hip-hop artisti shqiptar e ka paralajmëruar prej kohësh

Stresi ishte kujdesur vetë për tesktin ndërsa muzika është realizuar nga Headline Records.

Ky projekt muzikor vjen me videoklip meritat për të cilin shkojnë tek RedMountains Films dhe Hologram Medias e në kanalin zyrtar u publikua pak kohë pasi ai u lirua nga burgu.

“GTA” ka marrë mbi 500 komente në orët e para dhe rreth 100 mijë shikime

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400