Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me “zogun” (Foto)

17:45 / E mërkure, 11 Janar 2017

Viola Spiro, së fundi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde e cila është veshur krejtësisht me të zezën duket me shumë stil dhe class.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto, derisa dukshëm ka provokuar duke vendosur dorën mbi “zogun” e saj.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400