Prindërit befasojnë Dua Lipën në Las Vegas

15:43 / E shtunë, 19 Maj 2018

Në kuadër të koncerteve të saj, Dua Lipa ka udhëtuar në Las Vegas.

 Këngëtarja Dua Lipa meqë është vazhdimisht e angazhuar në muzikë, ajo nuk ka shumë kohë të qëndrojë pranë familjes, shkruan lajmi.net.

Por, këta të fundit kanë udhëtuar në Las Vegas për t’i bërë befasinë më të mirë vajzës, e cila nuk e ka pritur që do t’i shoh prindërit atje.

“Prindërit më befasuan në Vegas!!!”, ka shkruar këngëtarja duke publikuar një foto të prindërve e më tej edhe një tjetër së bashku me ta.

Kujtojmë që “One Kiss” titullohet projekti i fundit nga Dua Lipa, këngë e cila për pesë javë rresht qëndron  e para në top-listat britanike. 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400