Provokon Eni Koçi , tregon gjoksin (Foto)

14:56 / E martë, 17 Prill 2018

Këngëtarja Eni Koçi ka goditur me pamjen e saj më të fundit…

Biondia sexy gjithmon zgjedh të vishet guximshëm dhe pse jo të vërë në dukje asetet e saj.

Këtë herë, në pritje të ditëve të ngrohta, Eni mban veshur një kostum jeshil. Me siguri xhaketa e mban mjaft freskët, pasi janë anët e saj krejtësisht të hapura dhe i krijojnë mundësi gjoksit të saj të dalë përtej.

Më sexy se kaq nuk mund të dukej.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400