Pse u frikësuan këngëtarët me kamerën e fshehur?

10:12 / E diell, 20 Maj 2018

Pro Band dhe Ganja ishin pjesë e emisionit n’ZOOM.

Ganja promovoi projektin e ri baladën të titulluar ‘Mos u pafshim’, përcjell arbresh.info.

Gjatë realizmit të intervistës emisioni n’ZOOM i realizoi një kamerë të fshehur atyre.

Detajet i kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400