Publikohen fotot, Marina Fara në një moment intim në krevat me një mashkull!

22:42 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Marina Fara ka habitur të gjithë me postimet e fundit në Instagram.

Zeshkanja seksi ka zgjedhur që në këtë mënyrë ti njoftoj ndjekësit me të dashurin e ri, shkruan lajmi.net

Fotot janë intime nga shtrati ku Marina shihet duke u puthur me mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën e që nuk ka dashur t’ia zbuloj fytyrën.

Ajo ishte shumë e përfolur edhe pas fejesës me njërin nga biznesmenët e njohur e që shpejt i dhanë fund gjithçkaje.

Sot vajza e Eli Farës duket tejet e lumtur në krahët e të dashurit dhe po vazhdon të postoj edhe imazhe të saj në të cilat duket tejet tërheqëse

screenshot_2

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400