Publikohet ‘Ike larg’ nga Bekon dhe Muaad

15:50 / E enjte, 14 Qershor 2018
Edhe një këngë e re i është shtuar tregut muzikor shqiptar.

Bekon dhe Muaad janë reperët e suksesshëm të cilët janë bashkuar për ta sjell këtë projekt muzikor,

‘Ike larg’ mban titullin kënga e cila është punuar në studio të DonArbas dhe u pëlqye nga publiku.

Muaad njihet edhe për projekte të tjera muzikore e Bekon është këngëtar i ri dhe shumë i talentuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400