Reagon e apostrofuara e cila u përfol për ‘lidhjen’ me djalin e Thaçit (Foto)

20:49 / E premte, 06 Janar 2017

 

Djali i presidentit të Kosovës, Endrit Thaçi ka qenë një ndër emrat më të lakuar së fundmi në media.

Fillimisht ai u përfol për një lidhje të mundshme me Drita Stubllën, motrën e kreatores së njohur Lia Stublla, gjersa më pas u aludua se vajza e cila në të vërtetë po i pëlqen djalit të Thaçit është modelja Suzana Tahiri nga Vushtrria.

Kjo e fundit është irrituar shumë me mediat, e veçanërisht kur ka parë se bisedat ‘e saj’ private janë publikuar në portale, biseda në të cilat pasqyroheshin fjalët e Endritit, i cili i thoshte: “Mesi pres me të pa”.

Ajo ka reaguar ashpër me një status në Facebook, përmes së cilit ka sqaruar se biseda e publikuar, ka qenë e gjitha një trillim hakerësh:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400