Redona Koçi ‘tërbon’ rrjetin, fotoja e fundit ‘ndez’ imagjinatën

11:14 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Redona Koci, është e reja që ushtron dy profesione krejt të kundërt.
Ajo ka mbaruar studimet e larta për drejtësi, ndërsa karrierën si modele vazhdon ta ushtrojë si profesion të dytë.

Ajo poston vazhdimisht fotografi provokative.

Kësaj radhe ka postuar një fotografi tejet të nxehtë, ku shfaqet e zhveshur vetëm më të brendshme, ndërkohë që është e shtrirë në krevat.

Një nga fotot më të hundit të publikuara nga juristja modele është ajo që i uron natën e mirë ndjekësve, me një pozë tejet provokuese.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400