Rep artistja australiane me pozë lakuriq

08:54 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Ndiqet nga më shumë se 11 milionë njerëz në Instagram dhe për këtë ka një arsye.

Rep artistja australiane është njëra ndër femrat që po konsiderohet më ‘IN’ dhe ‘bomba’ e rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net

Në to, Iggy Azalea ka të publikuara fotografi nga më të ndryshmet dhe më provokativet.

Së fundmi madje ka ardhë me një pozë të ‘nxehtë’ pa asnjë rrobë në trup dhe i ka çuar të gjithë në këmbë.

Iggy arriti të bëhet edhe njëherë femra më e komentuar në mediat e huaja.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400