Reperi shqiptar takohet me babain e Dua Lipës!

09:06 / E premte, 20 Korrik 2018

 

Ledri Vula është njëri ndër reperët më të pëlqyer shqiptar.

Që nga fillimi i karrierës ka arritur të rrëmbejë zemrën e shumë nga publikut, këngët e të cilit shndërrohen gjithnjë në hite, shkruan lajmi net.

Në koncertin “Sunny Hill Festival”, që do të performojë Dua Lipa me 10 gusht i pranishëm është edhe Ledri Vula me shumë artistë të tjerë.

Kur jemi afër te koncerti, babai i Dua Lipës tashmë ndodhet në Kosovë e mbrëmë Ledri dhe Dukagjin Lipa, ishin në një mbrëmje së bashku.

“Sunny Hill Festival, Blurry ja ka nis nata”, ka shkruar reperi Vula.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400