Rezarta Shkurta publikon bisedën private me Xhensilën, i zbulon befasinë

15:38 / E shtunë, 19 Maj 2018

Xhensila Myrtezaj po shijon muajt e fundit të shtatzënisë.

Mirëpo, kjo gjë nuk e ka penguar atë që të përgatis një befasi për fansat e saj.

Ishte Rezarta Shkurta ajo e cila ka publikuar në rrjete sociale bisedën e saj me Xhensilën, e që zbulon befasinë e këngëtares.

Bazuar në fjalët e Rezartës në atë bisedë, del që Xhensila do të publikojë sot në orën 18:00.

Por, se çfarë kanë përgatitur Xhensila me Rezartën, mbetet të shihet sot në orën që kjo e fundit ka paralajmëruar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400