Rihanna dhe Chris Brown takohen sërish?! (Foto)

23:02 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Këngëtarja e famshme Rihanna dhe reperi Chris Brown kishin qenë në një lidhje romantike, mirëpo çdo gjë kishte përfunduar në vitin 2013.

Reperi Chris Brown është parë për dore me një bukuroshe të martën në mbrëmje, teksa në të njëjtin vend është vërejtur edhe Rihanna.

Kujtojmë se marrëdhënia në mes çiftit kishte rezultuar edhe me dhunë fizike të reperit ndaj këngëtares së famshme, Rihanna gjë që rezultoi me ndarjen e tyre.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400