Rihanna merr koment edhe nga një tjetër këngëtare shqiptare

20:45 / E martë, 17 Prill 2018

 

Tashmë e kanë bërë traditë

Këngëtarja e njohur kudo në botë, Rihanna, në mediet shqiptare shpesh bëhet temë e medieve rozë për komentet që merr nga fytyrat publike shqiptare, shkruan lajmi.net

Tashmë asaj nuk po i komentojnë vetëm Noizy e Luana.

Rihannës i ka komentuar për çizmet edhe Enca, duke i thënë se edhe këngëtarja shqiptare i ka të njëjtat si ajo!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400