Rikthehet Rike Roçi, zbuloni spektaklin ku do jetë e pranishme

18:49 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

 

Super sexy Rike Roçi do të rikthehet sërish në ekranin shqiptar.

Ish banoren e Big Brother do ta shohim në vazhdim në spektaklin e kërcimit ‘Dancing with të stars’.

Sezoni i ri është ideuar me pjesëmarrjen e ish konkurentëve më të spikatur. Dhe Rikja nuk mund të mungonte.

Vajzën sexy e kemi parë të jetë pjesë e edicionit të 4-të të Dancing. 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400