Rina apo Tayna? Adelina Berisha befason me përgjigjen e saj

16:53 / E enjte, 12 Korrik 2018
Adelina Berisha vazhdon të mbetet po aq e dashur për publikun qysh nga fëmijëria.

E pasi tani dy artistet e reja të estradës Rina dhe Tayna kanë rrëmbyer vëmendjen e shtypit rozë nuk kanë shpëtuar pa u komentuar edhe nga këngëtarja Berisha, shkruan lajmi net.

E pyetur nga fansat se kë pëlqen më shumë Taynën apo Rinën, përgjigja e Adelinës befason teksa zgjedh Taynën.

Edhe pse dyshja janë duke punuar fuqishëm në projekte të reja dhe me stil më ndryshe ngaqë jemi mësuar të shohim.

Ndërkaq, Adelina së shpejti do të sjell këngën e re për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400