Rita kall Prishtinën me ‘Shotën’

08:33 / E diell, 18 Shkurt 2018

‘Shota’ është performuar në Prishtinë në koncertin e madh të pavarësisë nga këngëtarja me famë botërore Rita Ora.

Këtë befasi Rita e kishte paralajmëruar ditë më parë nëpërmjet një video në Instagram.

Ky është koncerti më i madh i mbajtur ndonjëherë në Kosovë.

Rita po qëndron në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400