Rita Lati hip në autobus dhe fillon ‘gjuetinë’, ja çfarë bën me një burrë

09:23 / E enjte, 30 Gusht 2018

Kjo video e Rita Latit është shpërndarë shumë në Facebook.

Te Roza Lati, ajo ka shpalosur një detaj nga një ngjarje në autobus.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400