Rita Ora ngrit temperaturat me fotot e fundit

14:57 / E shtunë, 25 Gusht 2018

Ajo di si të tërheqë vëmendjen edhe në tapetin e kuq, por edhe me një “selfie” të thjeshtë.

Rita Ora të premtën ka postuar një numër të fotove të saj super seksi për të treguar format e saj.

Bukuroshja 27 vjeare ka ngritur temperaturat me pozat e saj me një bluzë të bardhë të gjatë, e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve pasi nuk kishte asgjë tjetër të veshur, pos bluzës.

Këngëtarja vjen me këto foto pasi u shfaq në New York nga një hotel me të dashurin e saj Andreë Watt javën e kaluar.

Çifti ka kohë që po takohen së bashku që prej fillimit të vitit, në mesin e spekulimeve se Rita një kohë ishte rikthyer me Tyrone Wood.

Megjithatë, sipas The Sun, Rita dhe Tyrone mbeten vetëm miq. /Telegrafi/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400