Rita Ora nominohet në dy kategori në VMA, kërkon ndihmën e publikut

23:25 / E hëne, 16 Korrik 2018

lli shqiptar i muzikës pop, Rita Ora është nominuar në dy kategori të Video Music Aword të MTV’së.

Këngëtarja këtë e ka bërë të ditur nëpërmes një postimi në Instagram, ku ka kërkuar ndihmën e publikut për ta votuar atë.

Këngëtarja e entuziazmuar ka dhënë këtë lajmë ku ka shkruar: “OMG jam nominuar për 2 VMA-ja!! Ka qenë një nderë shumë i madh për të punuar me Avicii. Faleminderit MTV që keni njohur “Lonely Together”!!. Ju lutem votoni për Vallëzimi më i Mirë në VMA.mtv.com !!.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400