Rita Ora s’i lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin dhe pozon para pasqyrës

14:20 / E diell, 15 Korrik 2018

Rita Ora është emër shumë i lakuar në titujt rozë.

Këngëtarja është vazhdimisht në udhëtime, kjo për shkak të koncerteve që mban në vende të ndryshme të botës.

Së fundi, ka performuar në Las Vegas, e nga atje ajo ka udhëtuar drejt Britanisë së Madhe, ku pritet të vazhdojë me shoun e radhës.

Para se të përgatitej për koncert, Rita ‘shpërbleu’ fansat e saj me një imazh gjysmënudo, ku shfaqet me një robdeshambër, ndërsa në pjesën e sipërme ka ekspozuar tërësisht gjoksin të cilin tentonte ta fshihte me duar.

Kujtojmë që “Girls” titullohet projekti i fundit i Ritës në duet me Cardi B, Charli XCX dhe shqiptaren, Bebe Rexha.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400