Rita Ora tifoze e zjarrtë e skuadrës angleze, shikoni çfarë bën para lojës

20:22 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Rita Ora është një nga artistet më të suksesshme shqiptare.

Pasi sot është gjysmëfinalja Kroaci-Angli, Rita tregon se është tifoze e zjarrtë e skuadrës së Anglisë, shkruan lajmi net.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Ora shfaqet me flamurin e Anglisë e që siç duket është shumë e emocionuar para ndeshjes.

Ajo po ashtu, ka bërë veten Fotoshop teksa shihet pranë lojtarëve të Kroacisë ku i largon jashtë lojës.

“Do shkojnë në shtëpi”, ka shkruar ajo.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400