Rita Ora vë në pah gjoksin duke pozuar pa reçipeta

09:00 / E premte, 22 Qershor 2018
Rita Ora është njëra nga artistet më të suksesshme shqiptare.

Ajo tash e sa kohë ka filluar turneun e saj anembanë botës ku së fundmi si destinacion kishte Francën, shkruan lajmi net.

E nga atje, nuk ngurron të shpërndajë imazhe provokuese për miliona ndjekësit që ka në llogarinë personale, Instagram.

Në këto që ka publikuar para disa orëve, Rita duket magjepëse gjersa vë në pah gjoksin pa reçipeta.

Këngëtarja shqiptare është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “Girls”, ku numëron mbi 22 milionë klikime.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400