Ronelën nuk do e njihni në klipin e ri!

23:48 / E enjte, 14 Qershor 2018

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Do ta luj”, transmeton Gazeta InfoPress.

Klipi është xhiruar në Tiranë dhe Ronelën e shohim, ndryshme dhe me një pamje me të cilën nuk jemi mësuar më parë. Mbetet për t’u parë nëse Hajati do të sjellë gjatë verës produksione të tjera muzikore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400