Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet

10:11 / E premte, 20 Korrik 2018

 

Rozana Radi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video nga më të ndryshmet, shkruan lajmi net.

Padyshim se pjesë e saj janë edhe provokimet që Radi bën për ndjekësit në llogarinë personale, Instagram.

Në imazhin e fundit ajo pozon para pasqyrës teksa vë në pah gjoksin bombastik e që thjesht duket e mahnitshme.

Në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive por që biznesi i saj po ecën mjaft mirë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400