Rozana tregon pse të tjerët flasin keq për ty

01:41 / E diell, 14 Janar 2018

 

Është këngëtare.

 

Por, Rozana Radi njihet edhe për tekstet që bën për vete dhe për shumë këngëtarë tjerë, shkruan lajmi.net

Ajo sot ka hedhur një fotografi të saj në Instagram, të cilës ia ka lënë një shkrim, që në fakt është një thënie shumë domethënëse.

“Të tjerët flasin keq për ty sepse nuk iu leverdis të flasin keq për veten” janë fjalët e Rozit.

screenshot_1we

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400