Rrëfehet Majk: Kur isha 17 vjeç dëshiroja gjithçka që ishte në dyqan, por tani…

13:45 / E diell, 15 Korrik 2018

Reperi Majk është emër shumë i suksesshëm në estradë.

Çdo këngë e tij shndërrohet menjëherë në hit, ndërsa të tilla numëron disa, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka publikuar një fotografi përmes së cilës na ka njoftuar me veturën e tij të re super-luksoze.

“Kur ishta 17 vjeç dëshiroja gjithçka që ishte në dyqan. Në moshën 28 vjeç, i bleva të gjitha, vetëm për t’ju siguruar, yeah, yeah”, ka shkruar reperi, duke treguar se ku ka qenë dhe ku është.

E për këtë gjë, ai ka falënderuar Zotin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400