Rudina dhe partneri i saj kapen “mat”, shikoni sa bukur duken!

23:35 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

 

Rudina Magjistari gjithnjë është treguar e kujdesshme kur vjen puna tek fotografitë në çift.
Mund t’i numërojmë lehtë herët në të cilat ajo ka publikuar foto ku duket bashkë me partnerin e saj, Xhavit Bajrami.

Dhe si rallë herë,mbrëmjen e sotme ajo është shfaqur bashkë me boksierin e njohur teksa hynin pa kërkuar shumë vëmendje në ndarjen e çmimeve “Kult”, event i cili po mbahet pranë katedrales Ortodokse. Çifti i cili thuhet të jenë në një lidhje që prej vitit 2013, janë prindër të një vajze të quajtur Mia.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400