S4MM duet me Noizyn

15:19 / E premte, 18 Maj 2018

Reperi nga Tetova S4MM ishte pjesë e n’ZOOM.

Ai ka zbuluar planet për të ardhmen, shkruan arbresh.info.

Mes tjerash ekskluzivisht për emisionin n’ZOOM shpalosi që një këngë e re po vjen.

‘Dueti po vjen mes meje dhe Noizyt, unë jam mysafir tek projekti i tij’.

A po i bie kjo që ai do jetë pjesë e label-in OTR?

Detajet mund ti mësoni në intervistën e S4MM.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400