Sa kushtojnë diamantet që kishte Rita Ora në MTV EMA?!

16:01 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Paraqitja e këngëtares shqiptare në tapetin e kuq të MTV European Music Awards mori vëmendje maksimale pasiqë u paraqit vetëm me robdishambër dhe me një peshqir në kokë.

E gjitha kjo në kontekst të skenarit që do prezantonte më vonë, kinse nuk ka arritur të bëhej gati.

Edhe pse unike në zgjedhje, mos mendoni se ka kushtuar lirë ky prezantim. Nëse nuk kishte investuar në veshje, Rita Ora ka shpenzuar në një tjetër pjesë atë të aksesorëve.

Diamantët që kishte Ora të dielën janë të Lorraine Schwartz dhe kushtojnë se hiq më pak se 7.8 milionë dollarë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400