Sahidja publikon foto me djalin e saj…Por, vëmendja është tek veshja dhe frizura e saj…

23:04 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, të cilat gjithmonë jemi mësuar t’i shohim shumë elegante.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E Sahidja sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me djalin, ku po duket mjaftë bukur e veshur me një këmishë dhe flokë të mbledhura…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400