‘Sasën’ nuk e harron ish burri, mban fotografitë e saj

20:37 / E martë, 17 Prill 2018

 

Adriana Matoshi e Albert Sylejmani ishin dy aktorët që përbën një çift kaq simpatik për publikun kosovar.

Adriana dhe Alberti pas një kohe të gjatë martese përfunduan me ndarje, përcjell ORAvip.

Ata kanë katër fëmijë për të cilët kanë një dashuri të madhe, e këtë e tregojnë përmes rrjeteve sociale duke ia shprehur dashurinë edhe publikisht.

Alberti edhe pse u nda nga Adriana, ende nuk i ka fshirë kujtimet me të prej Instagramit.

Ai mban fotografitë më të bukura të ‘Sasës’ e që dëshmojnë se sa të lumtur ishin gjatë martesës së tyre

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400