Selena puth The Weeknd, Bella ia bën “unfollow” (Foto)

10:39 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Një përqafim që Selena Gomez ia bëri këngëtarit The Weeknd, i kushtoi asaj me një unfollow” në Instagram.

Gomez dhe The Weeknd janë parë natën e kaluar duke u përqafur dhe puthur pas një darke, kurse Bella nuk vonoi të nesërmen ia hoqi asaj followin, shkruan DailyMail.

Çifti që thonë se nuk kanë asgjë mes vete dhe se janë vetëm shok, janë parë të buzëqeshur dhe të pa frikësuar nga syri i medieve, derisa po kënaqeshin në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400