Sfidon modelet dhe këngëtaret, kush është femra që ‘bombardon’ Instagramin (Foto)

16:25 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Ajo është një nga femrat më të dashuruara me Instagramin.

Çuditërisht nuk është as  modele, fotografe, këngëtare apo blogerre. Jemi mësuar që këto vajza kanë një varësi të theksuar pas rrjeteve sociale.

Eni Çobani është një nga personat publikë që është shumë bujare me postimet e saj në Instagram.  Nuk ka ditë që ajo të mos rifreskojë profilin e saj me 3 apo më shumë foto të shoqëruara me mesazhe humanitare dhe ‘dashurie’ për punën që kryen.

Moderatorja e emisionit të së dielës “Shihemi në gjyq” është në një harmoni me veten që nuk mund të mos vihet re. Eni e buzëqeshur vrapon gjithmonë në një hap me kohën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400